Skip Navigation Links > Home > Kariera
Kariera

ALPOL to zespół najlepszych Specjalistów w dziedzinie doboru optymalnych systemów zabezpieczeń. Doradców Klienta, inżynierów, projektantów, ludzi z pasją i szacunkiem do potrzeb Klientów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Zespołu, dbałości o relacje z Partnerami i Klientami oraz szerokiej ofercie obejmującej segmenty: systemów sygnalizacji pożarowej (SAP), systemów telewizji przemysłowej (CCTV), systemów sygnalizacji włamania i napadu (SSWIN), systemów kontroli dostępu (KD) oraz pozostałych systemów szeroko rozumianej branży zabezpieczeń (systemów zarządzania budynkiem BMS, dźwiękowych systemów ostrzegawczych DSO, systemów audio i wideodomofonowych itp.) ALPOL Sp. z o.o. przez ponad 20 lat działalności osiągnął pozycję jednego z liderów na polskim rynku systemów zabezpieczeń.

zespol_najlepszych_specjalistow.jpg

Jeśli chcesz dołączyć do grona najlepszych Ekspertów w branży zabezpieczeń i dzięki swojemu zaangażowaniu i umiejętnościom rozwijać się z w naszym Zespole, jeśli my możemy także rozwijać się dzięki Tobie – to właśnie jest miejsce dla Ciebie! Oczekujemy na Ciebie w oddziałach w całej Polsce.

Dobra atmosfera i siedziby w całym Kraju


Cenimy dobrą atmosferę, lubimy zwracać się do siebie po imieniu, spędzać ze sobą czas po pracy na spotkaniach integracyjnych, czy wyjazdach. Nasi managerowie są zawsze do dyspozycji a ich głównym zadaniem to wsparcie Zespołu. Dbamy o szybki przepływ informacji i dobrą komunikację w Zespole. Nasze biura i oddziały znajdują się w kilkunastu miastach w całej Polsce – znajdziesz zatem dla siebie dogodną lokalizację. Nasi pracownicy mają dostęp do najnowszych technologii niezbędnych przy pracy w branży oraz do niezbędnych narzędzi pracy.

Dla nas liczy się Twój rozwój


Nasza branża to ciągła zmiana. Doskonale wiemy, że sukces tkwi w ciągłym pogłębianiu wiedzy i zdobywaniu nowych umiejętności. Dbamy więc o naszą wiedzę i kompetencje regularnie szkoląc się w kluczowych dla nas dziedzinach zarówno poprzez wewnętrzny system szkoleń jak i szkolenia zewnętrzne (miękkie i techniczne).

Innowacyjne projekty security


Nasi Klienci mają niejednokrotnie złożone potrzeby. Zagadnienia wymagające opracowania innowacyjnych koncepcji z dziedziny zabezpieczeń. Nie pozostajemy im obojętni. Podejmujemy się trudnych wyzwań przy, których niejeden „rozłożył ręce”. Bierzemy udział w innowacyjnych i zakrojonych na szeroką skalę wdrożeniach. Projektujemy przyszłość.

  • Jeśli chcesz dołączyć do grona najlepszych Ekspertów w branży zabezpieczeń i dzięki nim rozwijać się z w naszym Zespole.
  • Jeśli my możemy także rozwijać się dzięki Tobie.
  • Jeśli stawiasz sobie wysoko poprzeczkę
– to właśnie jest miejsce dla Ciebie! Oczekujemy na Ciebie w oddziałach w całej Polsce.

baner_dolacz_do_nas.jpg

PROCES REKRUTACJI

Wybierz ofertę pracy, na którą chcesz aplikować i wypełnij formularz na naszej stronie internetowej. Jeśli ubiegasz się o stanowisko techniczne lub handlowe i zostaniesz zakwalifikowany/a do dalszego etapu rozmowy, zaprosimy Cię na test z wiedzy. Jeśli uzyskasz odpowiednią ilość punktów, zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną.

Jeśli aplikujesz na stanowisko administracyjne i spełniasz nasze oczekiwania, zaprosimy Cię bezpośrednio na rozmowę kwalifikacyjną.

Po etapie rozmów kwalifikacyjnych, otrzymasz informację o naszej decyzji. Jeśli nie dostaniesz ofert pracy teraz, przechowamy Twoje CV na wypadek, gdybyśmy w przyszłości poszukiwali kandydata takiego, jak Ty.

OFERTY PRACY


E-business manager – Kierownik rozwoju kanału online

(lokalizacje: Katowice, Kraków)

Specjalista ds. sprzedaży – Doradca Klienta

(lokalizacje: Katowice, Kraków, Rzeszów, Bydgoszcz, Gdańsk, Szczecin)

Key Account Manager – Kierownik ds. kluczowych Klientów

(lokalizacje: Katowice, Kraków, Rzeszów, Warszawa, Bydgoszcz, Szczecin)

Inżynier Projektów – Koordynator kontraktu

(lokalizacje: Katowice, Kraków, Warszawa, Poznań, Wrocław)

Projektant systemów zabezpieczeń

(lokalizacje: Katowice, Kraków)

Product Manager Systemy Sygnalizacji Pożaru (SSP)

(lokalizacje: Katowice)


PRAKTYKI


Na bezpłatne praktyki zapraszamy studentów kierunków technicznych i ekonomicznych. Jeśli jesteś studentem kierunku inżynieryjnego lub ekonomicznego, zapraszamy Cię na wakacyjny staż do ALPOL.

Najczęściej poszukujemy praktykantów do działu handlowego, administracji. Zdarzają się również praktyki w obszarze PR/Marketing.

Praktyki są bezpłatne. Podczas tego okresu będziesz realizować zadania pod okiem opiekuna, który też udzieli Ci wsparcia w razie potrzeby. Na czas praktyk otrzymasz umowę o udziale w praktykach.

Jak aplikować?


Wybierz interesujące Cię praktyki i wypełnij formularz na stronie internetowej.

Jeśli w tej chwili na naszej stronie nie ma praktyk, na które chcesz kandydować, wyślij nam swoje CV przez formularz.

Po co?

  • Dowiesz się, jak pracuje się w profesjonalnej Firmie w Zespole Ekspertów w dziedzinie systemów zabezpieczeń,
  • Zdobędziesz interesujące doświadczenie,
  • Masz możliwość uzyskania rekomendacji od bezpośredniego przełożonego,
  • Otrzymasz zaświadczenie o odbytej praktyce, § Masz szansę otrzymać propozycję współpracy po zakończeniu praktyk.


KONTAKT

ALPOL Sp. z o.o.
ul. Ścigały 10
40-208 Katowice

NIP: 954-23-56-011
REGON: 276945666

e-mail: rekrutacja@e-alpol.com.pl

Siedziba główna
Alpol Sp. z o.o.
ul. Ścigały 10
40-208 Katowice

Sekretariat:
sekretariat@e-alpol.com.pl

Kontakt telefoniczny: KATOWICE

Alpol Sp. z o.o. zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Katowicach, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000138348, posiadająca kapitał zakładowy 800 100, 00 zł, opłacony w całości.
NIP: 954-23-56-011
REGON: 276945666