Aktualności

Detektor zasysający dymu FAAST XS firmy Honeywell

2017-07-12


Nowy detektor FAAST XS to doskonałe uzupełnienie rodziny detektorów FAAST plasujące się pomiędzy detektorami FAAST LT przeznaczonymi głównie dla systemów w klasie C oraz wysokowydajnymi detektorami FAAST XM w klasie A.

FAAST XS łączy w sobie zaawansowaną separację cząstek z unikalną podwójną technologią optycznego wykrywania dymu. Może obsługiwać do 170m rur zasysających w standardowych projektach. Detektor FAAST XS będzie wkrótce dostępny w sprzedaży wraz z nową wersją oprogramowania PipelQ 2.8.4.

Ponadto Honeywell wprowadza automatyczne urządzenie oczyszczające rurarz zasysający, przeznaczone dla wszystkich detektorów FAAST. Oferuje ono wszystkie potrzebne funkcje, przyłącza i interfejsy w jednym kompaktowym urządzeniu – brak konieczności złożonych instalacji z osobnymi zaworami, które mogą wpłynąć na przepływ powietrza.


Nowe systemy ASD są zaprojektowane z myslą o niezawodności i elastyczności projektowej do pracy zarówno w brudnych jak i najczystszych warunkach w małych i dużych przestrzeniach chronionych.

powrót do listy aktualności